2014 - 16. ročník MTB
There are no translations available.

Vážení športoví priatelia !

 

16.08.2014

S pár dňovým oneskorením :-) zverejňujeme zhrnutie 16. ročníka AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly, ktorý v dňoch 20. a 21. júna organizovalo SCK CYKLO TOUR Súľov spolu s obcou Súľov - Hradná. O spokojnosť účastníkov a bezproblémový priebeh sa staralo cca 200 dobrovoľných usporiadateľov! Všetkým im patrí naša vďaka. Bez Vás by to nešlo priatelia...

Tento rok sa konečne vydarilo počasie a hneď sa to prejavilo aj na účasti. Teplota 18 stupňov, polojasno, skrátka maratónsky ideál. V databáze svietil údaj 1126 predbežne prihlásených zo Slovenska, Čiech, Poľska, Rakúska, Talianska, Španielska, Litvy a Juhoafrickej republiky. Na štart sa v sobotu ráno nakoniec postavilo 999 odvážlivcov :-) Naozaj tak málo chýbalo ku mýtickej tisícke. Ale snáď raz padne. Všetkým účastníkom gratulujeme ku krásnemu výkonu!

Celkovým víťazom trasy 88 km sa stal známy český pretekár Ondřej Fojtík z týmu OBR Drásal, ktorý túto trasu u nás vyhral aj minulý rok. Strednú trasu 48 km tento rok vyhral ďalší známy český pretekár Martin Haman z týmu Superior Riders. Trasu 25 km opäť vyhral Ivan Rehák z KŠN Dubnica nad Váhom. 

Všetkým účastníkom, ktorí našli odvahu postaviť sa na štart a vlastne tak naplnili ideu AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly: „...aj to je cesta ku zdraviu!“ patrí náš obdiv. Teším sa na stretnutie s Vami na štarte 17. ročníka 20.06.2015.

 

Slavomír Strečanský, predseda SCK CYKLO TOUR Súľov

 

PODUJATIE PODPORILI:

Generálni reklamní partneri:

UNIVERSE SLOVAKIA s.r.o. Trenčín - dovozca bicyklov AUTHOR

Značka ŠKODA

Mediálni partneri: Rádio EXPRES, časopis BIKER, týždenník ŽILINSKÝ VEČERNÍK, www.mtbiker.sk, www.cykloserver.cz a www.bikepoint.sk

Hlavní reklamní partneri: WIN s.r.o. – doplnky výživy NUTREND, ŠKODA FINANCIE – Volkswagen Finančné služby, ALLIANZ SLOVENSKÁ POISŤOVŇA,WALMARK – produkty PROENZI, UNIQA POISŤOVŇA a.s., CONAN s.r.o. – GPS zariadenia značky GARMIN, INSPORTLINE – fitness potreby, BENET SK Predmier – autodoplnky a disky, VAVRYS - športové oblečenie CRAFT, STG ELCON Žilina – doplnky oblečenia BUFF, KOFOLA, pramenitá voda RAJEC, reklamná agentúra ARAVIS, CA CYKLO TOUR, Žilinský samosprávny kraj a Bratislava Region Tourism

Reklamní partneri: BAUMIT SLOVENSKO, FOTOSERVIS HVIEZDA, KRYO Žilina, SOARE SEKT SLOVAKIA Trebatice, MERCHANT – ponožky a doplnky KOLOMAN, ADAMO – zdravé cyklosedlo, UVEX, KA-METAL Žilina, LEADER GASKET Bytča, Pivovar POPPER Bytča, TOI TOI & DIXI Žilina, Pekáreň MIRA Bytča, SHOCART Vizovice, X-LIVE SPORT Zlín, NYNA Lehota p.Vtáčnikom, ALU-METAL Krásno nad Kysucou, CLEANEX - KÄRCHER Žilina, PRIEČKO – práce z lana, CHATA POHODA Súľov, OZ KONE SÚĽOV, VYDAVATEĽSTVO TATRAPLAN, EURONICS - ASTEL Bytča, GAZDOVSKÁ REŠTAURÁCIA Bytča a CYKLOSHOP.SK

Mestské a obecné úrady: Súľov, Bytča – Hrabové, Vrchteplá, Bodiná, Lietavská Svinná – Babkov, Malá Čierna, Jasenové, Zbyňov, Podhorie, Jablonové, Hlboké, Hričovské Podhradie, Paštiná Závada a Dolný Hričov - Peklina

Iné: HK Direct Bytča, KST Manín Považská Teplá, Hostinec Varhaníková- Vrchteplá, Pohostinstvo Koleda- Malá Čierna, Horská záchranná služba

 

19.06.2014

O dva dni je tu štart AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly. Značenie trás a ich záverečné čistenie budeme robiť zajtra, t.j. v piatok. Prečítajte si prosím podrobne nasledovné INFO 1 a INFO 2. Tu je aj orientačná mapa organizačného centra v Súľove.

b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_orientacna_mapa_2014_nahlad.jpg

 

 

 

Prosím, rešpektujte značenie príjazdovej cesty do Súľova v smere od Považskej Bystrice. Nepoužívajte skratku okolo PD Predmier, lebo je to úzka cesta a na ťažko riešiteľnú zápchu stačí jedno auto v protismere.

Do pozornosti Vám dávame aj nasledovné novinky. Generálny partner podujatia, značka ŠKODA, prináša pre deti zábavné atrakcie - nafukovací hrad, veľkú šmýkačku a hokejbalové ihrisko. Všetko nájdete v areáli Základnej školy Súľov. V tomto roku máte možnosť zakúpiť si limitovanú edíciu multifunkčnej šatky BUFF priamo na prezentácii pri pamätných tričkách, alebo v stánku BUFF za cenu 12 €. Viac info nájdete v sekcii Suveníry. Pripravený je pre vás a divákov aj pestrý sprievodný program a množstvo výstavno predajných stánkov. Nezabudnite sledovať náš Facebook.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na 16. ročníku AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly v nádhernom prostredí Súľovských skál.

 

15.06.2014

Už len 2 dni ostávajú do uzávierky strednej hodnoty štartovného - 16.06. na 16. ročník AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly. Po tomto dátume bude prihláškový systém ponúkať už len najvyššiu hodnotu štartovného. Chceme Vám vyjsť v ústrety, preto budeme akceptovať príjem stredného štartovného aj v utorok 17.06., aby stihli prejsť pondelkové príkazy na úhradu. Prihlásení od 17.06. môžu platiť najvyššiu hodnotu štartovného dvoma spôsobmi. Buď priamo na prezentácii a to aj v sobotu 21.06., alebo pokiaľ si chcete na prezentáciilen vziať číslo, čip a tašku s darčekmi od partnerov, môžete ešte zaplatiť toto najvyššie štartovné bankovým prevodom naše účty. POZOR! Najneskôr do stredy 18.06. - 20.00 hod., aby stihlo prebehnúť na náš účet do termínu štartu. Prosíme Vás, neplaťte poštovým šekom na účet, alebo na adresu, lebo tieto platby idú 3 dni ! Nárok na všetky darčeky od našich partnerov majú aj prihlásení v posledný deň, kedy akceptujeme prihlášky - piatok 20.06. Podrobnosti nájdete v sekcii technické podmienky. Svoju platbu štartovného si môžete overiť tak, že sa pozriete do zoznamu prihlásených v prihláškovom systéme a ak je Vaša platba v poriadku, máte svoje meno zobrazené zelenou farbou a na konci riadka je fajka. Nezaplatení účastníci sú zobrazení červenou farbou a na konci riadka je krížik. Ak má Vaša platba nedoplatok, alebo preplatok, na konci riadka je oranžový otáznik.

Pri vypĺňaní prihláškového formulára si nezabudnite zaznačiť aj Vaše číslo na mobil. V spolupráci s časomierou VOS-TPK Vám prinášame službu cieľová SMS s Vašim časom a poradím v kategórii. SMS je bezplatná. Aj tento rok budete mať možnosť stiahnúť si svoj pamätný diplom s Vašim časom, menom a trasou cez internetovú stránku časomiery: www.sportsofttiming.sk, po kliknutí na výsledky AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly a potom na odkaz on-line výsledky.

V týchto dňoch už pripravujeme trasy. Asfalty sú vymaľované, priebežne čistíme terén a kompletné značenie budeme klasicky robiť až v piatok, deň pred štartom, ale na okolitých "dobrákov" dá spoľahnúť, tak doznačovanie v sobotné ráno to istí.

Práve sme aktualizovali ceny v tombole a aj sprievodný program, kde už je takmer kompletný zoznam výstavno - predajných stánkov a účinkujúcich. V sekcii ceny sa dozviete viac aj o cenách v tombole ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014. Posledná aktualizácia pred štartom bude zverejnená najneskôr vo štvrtok 19.06. vo večerných hodinách. V nej nájdete všetky potrebné informácie o organizácii podujatia. Tak neváhajte a hláste sa :-)

 

30.05.2014

Prvá uzávierka prihlášok je za nami, stav je ľahko cez 500 účastníkov. Odteraz je potrebné uhrádzať už strednú hodnotu štartovného. Svoj stav úhrady si môžete pozrieť cez náš internetový prihláškový systém.

A teraz horúca novinka. V spolupráci so značkou BUFF Vám prinášame limitovanú edíciu 100 ks multifunkčnej šatky BUFF.Viac info v sekcii Suveníry!

UPOZORNENIE: V termíne 31.5.-7.6.2014 budem na zájazde Tessin-Lombardia, preto bude možno párovanie platieb jemne meškat. Vopred sa ospravedlňujem. Ak má niekto záujem užiť si biking, odporúčam do pozornosti 2 posledné voľné miesta na zájazd Livigno a Bormio.

 

18.05.2014

Ešte 10 dní ostáva do uzávierky najnižšieho štartovného na 16. ročník AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly. V sekcii CENY sme aktualizovali ceny v tombole. Pre víťazov chystáme prekvapenie. Poháre nahradí niečo iné :-). Onedlho to odprezentujeme. Vyšiel už aj bulletin podujatia, ktorý v priebehu pár dní nájdete v značkových predajniach AUTHOR, prípadne si ho môžete stiahnuť tu. V sekcii REPORTÁŽE sa budú objavovať prvé články o podujatí a samozrejme po akcii tu nájdete všetky dostupné články s vašimi zážitkami aj reporty od mediálnych partnerov. Fotografie majú svoju samostatnú sekciu.

V minulom týždni sme podľahli trendu :-) a spustili sme prezentáciu aj na Facebooku. Tak ak máte chuť zdieľajte, lajkujte...

Cyklotour

 

 

 

 

02.05.2014

S potešením Vám môžme oznámiť, že ďalším generálnym partnerom AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly sa stala značka ŠKODA. Spolupráca so silným partnerom podujatie opäť posunie ďalej. Štartovný balíček bude obohatený o cyklistickú fľašu ŠKODA, do cien pre víťazov pribudne množstvo hodnotných vecí a medzi hlavné ceny v tombole bude patriť aj bicykel ŠKODA. AUTHOR ŠKODA bikemaratón Súľovské skaly je zaradený do novej série MTB maratónov - ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014. Informácie o sérii, zoznam podujatí a jej pravidlá budú zverejnené na centrálnej stránke série cca v polovici mája. 

Spustili sme sekciu CENY, kde nájdete rozpis štartovných balíčkov, ceny pre víťazov a priebežne aktualizovaný zoznam cien v tombole. V týchto dňoch finišujeme aj s bulletinom podujatia, ktorý v druhej polovici mája budete môcť nájsť v predajniach AUTHOR po celom Slovensku. Nezabudnite si pozrieť aj pripravovaný SPRIEVODNÝ PROGRAM. Špecializovaných stánkov bude tento rok naozaj neúrekom a hudobný program ulahodí nielen uchu, ale aj oku :-) Tak neváhajte a hláste sa.

 

14.04.2014

Z dôvodu chyby v kontaktnom formulári bol odkaz na KONTAKT skrytý. Po vyriešení problému tento odkaz opäť sprístupníme. Ak ste aj poslali e-mail cez tento formulár, neprišiel nám. Prosím, pošlite ho znova priamo na adresu: cyklotour(zavinac)cyklotour.sk   Telefón na organizátora je: +421/903/550411, poštová adresa: SCK CYKLO TOUR Súľov, Kotešová 541, 013 61 Kotešová. Ďakujeme za porozumenie.

 

02.04.2014

16. ročník AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly sa blíži. SCK CYKLO TOUR Súľov a obec Súľov - Hradná pre Vás v spolupráci s mediálnymi a reklamnými partnermi znova pripravili atraktívny program a množstvo hodnotných cien. Nezabudnite si poznačiť aktuálny termín: 21.06.2014!

Podujatie je zaradené do BIKER Valašskopovažskej MTB série 2014. Záštitu nad 16. ročníkom podujatia opäť prevzal predseda Žilinského samosprávneho kraja - Ing. Juraj Blanár. Kým však do Súľova prídete, sledujte pozorne stránku podujatia, kde nájdete aktuálne informácie, množstvo reportáží a fotografií z minulých rokov a aj internetový prihláškový systém!

Na každého účastníka čaká pri prezentácii praktická fľaša AUTHOR, ktorú si budete môcť naplniť ešte pred štartom v stánku značky NUTREND. Od tejto značky dostanete do štartovného balíčka aj energetický gél a tyčinku. Od značky GARMIN dostane každý účastník reflexný pásik. Účastníci trasy 88 km dostanú naviac aj náhradnú dušu AUTHOR.

Pre účastníkov, ich sprievod a samozrejme aj divákov je pripravená predajná výstava, detské cyklojazdy zručnosti, KOFOLA nealko súťaže a POPPER pivné súboje a v prípade dobrého počasia jazdenie na koňoch,. V Súľove na námestí pred Kultúrnym domom predvedú svoje umenie chalani z teamu BIKESHOW.SK. A tento raz príde osobne aj Majster sveta a Majster Európy v cyklotriale v kategórii ELITE - ŠTEFAN PČOLA! Neváhajte a hláste sa ...

Za organizátorov z SCK CYKLO TOUR Súľov dúfam, že AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly zachováte svoju priazeň a svojou účasťou naplníte ideu tohto podujatia: ...aj to je cesta ku zdraviu! Tešíme sa na Vašu účasť!

 

09.01.2014

Prípravy 16. ročníka AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly v nádhernom prostredí Súľovských skál sú v plnom prúde. Podujatie je opäť súčasťou Valašskopovažskej MTB série. Podrobnejšie info budeme zverejňovať priebežne. Sledujte nás naďalej. Tešíme sa na stretnutie v Súľove 21.06.2014.

 

P.S.: Súľovské skaly v plnej paráde

Image Image
Image Image

 
 

Image Image Image
Image Image Image
Image Image Image

 

 
«StartZurück123WeiterEnde»

Seite 1 von 3