2018 - 20. ročník MTB
There are no translations available.

Vážení športoví priatelia !

15.08.2018

20. ročník AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly je za nami. S trošku väčším odstupom zverejňujem svoj pohľad na toto podujatie ale aj celkovo na dianie počas bikemaratónu. Po pár teplých rokoch sme mali zmenu. Ochladilo sa a búrka zo štvrtka na piatok porobila na viacerých miestach trás peknú neplechu. V piatok sa teda popri značení trás ešte intenzívne upratovalo. Nestihli sme vyhrabať 2 lúky, čo nebývalo u nás zvykom, ale ak sme si mali vybrať, či ich vyhrabeme, alebo dočistíme úseky s napadanými konármi a kameňmi, tak kvôli bezpečnosti na trasách bola voľba jasná. Sobota priniesla naozaj pestrý mix počasia, keď sa miešali slnečné lúče s občasnými ľahkými prehánkami a na najdlhšej trase mali borci bonus - krupec pri cca 9 stupňoch nad nulou. Jemne mokré trasy však zabezpečili, že úrazov bolo oveľa menej, ako býva pri suchých povrchoch. Lekári a profesionáli z HZS Malá Fatra mali našťastie minimum práce. A tak sa teda z celkovo 1352 odštartovaných bikeriek a bikerov z 10 krajín do cieľa šťastne dostalo 1270. Gratulujeme. Touto cestou sa ešte raz ospravedlňujem 7 pretekárom na najdlhšej trase , ktorých v slabšej chvíľke poslal náš regulovčík „skratkou“ do cieľa.

Aj v tomto roku sme pripravovali naše podujatie po všetkých stránkach najlepšie ako sme vedeli. Mrzí ma, že sa pár ľudí nedostalo ku jedlu, na ktoré mali nárok. Nebolo to ale tým, že by ho bolo málo. Až po reakciách v diskusnom fóre som sa od našich usporiadateľov dozvedel, že cca o 16.30 hod., počas vyhlasovania výsledkov, sa zvyšné porcie preniesli zo školy, kde bol jeho výdaj, do Kultúrneho domu. Info o tom sme ale nedali. Naša veľká chyba. Keby sa prípadne niekto z pretekárov, ktorý jedlo nedostal, ozval našim ľuďom pri pódiu, boli by sme to okamžite vyhlásili. Vegetariánskeho jedla bolo objednaného o 15 % viac, ako bol stav vo štvrtok na obed, keď záväzne objednávame počet porcií. Potom už do toho nedokážeme zasiahnuť. Čo nevieme ovplyvniť je samotný výber jedla pretekármi pri jeho výdaji. Ak si niekto dá namiesto mäsového jedla, ktoré si objednal, vegetariánske, tak sa nečudujme, že potom neskôr chýba. Po pretekoch nám ostalo cca 150 porcií mäsového jedla. Objednávali sme celkom 1550 porcií hlavného jedla... Tiež aj výdaj nápojov prebiehal inak, ako sme chceli. Niekedy ani dlhšie prípravy a dohody s dodávateľmi služieb nepomôžu a na mieste to viazne. Za všetky aj nespomenuté nedostatky a chyby sa v mene organizačného tímu ospravedlňujem.

No ale teraz sa vyjadrím ku žiaľ ešte menej príjemným záležitostiam. Bikemaratónske dianie sa posúva kamsi, kam nechceme. Na akciách tohto typu sa kedysi schádzali ľudia, ktorí cyklistiku mali v srdci a na akciu si prišli zajazdiť z radosti a tešili sa, že stretnú rovnako „postihnutých“ jedincov. Tento ročník bikemaratónu bohužiaľ nielenže potvrdil trend z posledných rokov, ale o dosť výraznejšie ukázal, že tak ako sa k horšiemu menia medziľudské vzťahy všeobecne, tak aj na pretekoch sa stále viac objavuje arogancia, drzosť, hulvátske správanie, neochota rešpektovať pravidlá a vytráca sa tolerancia, slušnosť a zmysel pre poriadok. Každý rok po pretekoch pri odznačovaní trás vyzbierame množstvo odpadkov. Nečudujme sa teda ochranárom, vlastníkom pozemkov a miestnym obyvateľom, že sú nespokojní, keď nachádzajú počas pretekov a tesne po nich obaly z tyčiniek, gelov a iný špecifický odpad v prírode (dokonca aj v rezervácii !!!), popri plotoch, pred bránami a videli sme odpadky aj vo dvore... ! Týmto bordelárom je asi jedno, že si niekto musí dať námahu po pretekoch to vyzbierať, ale hlavne vysvetliť obyvateľom a vlastníkom pozemkov, že sa na budúce budeme snažiť minimalizovať odpad na trasách. Považujú za samozrejmosť, že ten chliev po nich niekto musí predsa upratať. Veď oni si zaplatili štartovné...

Za vážny až zásadný problém ale považujem ignorovanie pravidiel účasti na pretekoch. Začalo to už na parkovisku (obzvlášť keď v Súľove je jediné miesto, kde sa dá parkovať – lúka pod skalami), keď sa pár jedincov napriek pokynom usporiadateľov postavilo tak, ako to vyhovovalo im a komplikovali usporiadanie množstva ďalších áut. Dianie na prezentácii v sobotu ráno bolo chvíľami ako zo zlého sna. Pár vopred nezaregistrovaných ľudí sa hrubým spôsobom dožadovalo prihlásenia na preteky a našim ľudom na prezentácii oplzlo nadávali...! Systém prihlasovania roky vysvetľujeme (ak máme osobné údaje pretekára v databáze vopred, štartovné sa dá zaplatiť aj v sobotu ráno) a snažíme sa vyjsť v ústrety, keď to je možné. Žiaľ za ďalšie, niektoré indivíduá nechcú pochopiť, že keď nemajú vopred zaplatené štartovné, treba si vystáť 2 rady, aby nezdržiavali tých, ktorí majú všetko v poriadku... Na prezentácii si naši usporiadatelia vypočuli toľko nadávok a urážok, že mi ich je ešte teraz ľúto.

Presadzovanie vlastného ega počas pretekov, keď niektorí „pretekári“ hoci aj na 150-om mieste bezohľadne predbiehali , na občerstvovačkách položili bicykle ostatným pod nohy, ako keby mali byť na občerstvovačke sami, z čoho vznikali nepekné hádky, len potvrdilo nepochopenie zmyslu organizovania takýchto akcií. Akosi sa tu vytráca zábavný charakter. No a kapitola sama o sebe bolo správanie sa niektorých účastníkov ku obyvateľom v obciach na trasách. Ohrozovanie ľudí bezohľadnou jazdou (alebo skôr neschopnosťou ovládať bicykel), urážanie, nadávky... Máme žiaľ zopár takýchto poznatkov z viacerých obcí. Akoby si títo ľudia neuvedomovali dosah takéhoto správania. Jedno múdre príslovie hovorí: „Kto seje vietor, zožne búrku.“ Niektorým jedincom akosi uniká fakt, že preteky sa nejdú na uzatvorenom vypáskovanom okruhu, ale za plnej premávky a počas bežného víkendového života v obciach. Ak svojím správaním „pretekári“ urážajú miestnych obyvateľov, tak tu do budúcna nemôžu počítať s pozitívnym prijatím takýchto akcií. My sa prostredníctvom obecných úradov a miestnych rozhlasov snažíme obyvateľov obcí o pretekoch informovať, ale jednoducho nie je možné počítať s tým, že všetci budú sedieť doma a nebudú ani jazdiť autami, či traktormi. Na druhej strane je smutné, že arogancia je aj na druhej strane. Našli sa „nezvládnuteľní“ domáci, ktorí svojím konaním ohrozovali účastníkov pretekov...

Začínam nadobúdať dojem, že si viacerí jedinci myslia, že keď si zaplatia štartovné, tak môžu čokoľvek. Neviem, kde na to prišli. Inak, keby sme mali preteky organizovať len za vyzbierané štartovné, tak by mnohí z nich ostali prekvapení, ako by prebiehali a vyzerali preteky, po akých trasách by sa jazdilo, aký program, jedlo, ceny, občerstvovačky, štartovný balíček, zdravotné a servisné zabezpečenie by sme dokázali z „ich peňazí“ zabezpečiť. Aj touto cestou ďakujem partnerom za ich ochotu a veľkorysosť podporiť naše podujatia. Bohužiaľ, nie sme jediní organizátori pretekov, ktorí máme takéto negatívne skúsenosti. Akoby bolo v posledných rokoch samozrejmé, že niekto predsa organizovať preteky bude. No ale to samozrejmosťou nie je! Je potrebné si uvedomiť, že ľudia, ktorí preteky organizujú, okrem množstva času a energie dávajú do hry aj svoje meno. Na to, aby niekoľkomesačná práca vyšla navnivoč stačí strašne málo, hoci aj len chyba jediného usporiadateľa. Pretekár, keď nemá deň a nedosiahne očakávaný či požadovaný výsledok, môže to počas roka napraviť na ďalších pretekoch. Organizátori majú na dosiahnutie bezproblémového priebehu svojich pretekov a spokojnosti účastníkov len jeden pokus. A asi nemusím hovoriť, koľko faktorov na to vplýva, na koľkých usporiadateľoch, dodávateľoch, partneroch, vlastníkoch pozemkov, miestnych obyvateľoch ale aj samotných účastníkoch priebeh akcie závisí... Som presvedčený, že každý organizátor chce akciu pripraviť najlepšie ako vie a môže.

Väčšina z nás organizuje preteky preto, lebo nás to baví a po vydarenej akcii nás teší pozitívne hodnotenie a spokojnosť účastníkov. Objektívna kritika nedostatkov je vítaná, akcie to posúva k lepšiemu. Keď je ale odmenou za 2 dni permanentného stresu a viacmenej dobrovoľnú prácu rodinných príslušníkov, priateľov a ďalších x pomocníkov ich urážanie a to len z dôvodu svojvoľného nerešpektovania pravidiel pretekov, tak to tolerovať nebudem. Bohužiaľ, ako to už býva, na pár nevychovaných jednotlivcov dopláca slušná väčšina. Je najvyšší čas začať riešiť tento nešvár na ďalších akciách, lebo sa pokojne môže stať, že pohár trpezlivosti a tolerancie pretečie aj ďalším organizátorom. Nešportové arogantné správanie a zahadzovanie odpadkov mimo vymedzených zón by malo byť trestané zákazom štartu na všetkých pretekoch.

Mrzí ma to viac, než si myslíte, no z vyššie uvedených dôvodov ďalší ročník bikemaratónu v Súľove už organizovať nebudeme. Ďakujem za porozumenie a všetkým slušným bikerom za doterajšiu účasť na pretekoch v Súľove.

Slavomír Strečanský, predseda SCK CYKLO TOUR Súľov-Hradná
 

17.06.2018, 22.45

Zverejňujeme dôležité informácie ku 20. ročníku AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly. Prosíme Vás, prečítajte si podrobne všetky súbory: INFO_1, INFO_2, INFO_3, uzávierka turistických chodníkov. Zajtra ešte doplníme orientačnú mapu Súľova s rozmiestnením jednotlivých organizačných stanovísk. Aktuálny stav prihlášok je 1299 :-) 

Upozorňujeme účastníkov ešte aj takto samostatne na skorý príchod do Súľova v sobotu 23.06.2018. Za obcou Jablonové budú z lokality Javor v čase 9.30 – 10.25 hod. na hlavnú cestu vychádzať cyklisti trás 85 km a 60 km. Behom hodiny tu prejde 400 - 500 cyklistov, takže cestná premávka bude výrazne obmedzená, priebežne ju budeme zastavovať. Naviac v čase 10.30 – 11.10 hod. budú cyklisti trás 35 km a 19 km prichádzajúci po štarte od centra obce v 4 vlnách odbočovať do doliny Čierny potok. V tomto čase bude cesta od odbočky na Čierny potok do Súľova s minimálnymi prestávkami uzavretá úplne ! Odporúčame Vám prísť do Súľova najneskôr do 9.20 hod., aby ste sa bez komplikácií dostali na centrálne parkovisko na lúke pod skalami (400 metrov od štartu a prezentácie), inak pravdepodobne nestihnete prezentáciu.

Na úplné pripravenie trás nám ešte ostáva dočistiť pár krátkych úsekov. Značenie trás zrealizujeme vo štrtok a piatok 21.-22.06.2018. Uzávierka prihláškového systému je v piatok 22.06.2018 okolo 16.30 hod., ale dá sa prihlásiť aj osobne na prezentácii v piatok v čase 17.00 - 21.00 hod. Kto ešte nemá uhradené štartovné, môže zaplatiť poslednú hodnotu štartovného dvoma spôsobmi. Pokiaľ si chcete na prezentácii už len vziať číslo s čipom, tašku s darčekmi od partnerov a kúpiť si pamätné tričko, môžete ešte zaplatiť toto najvyššie štartovné bankovým prevodom. POZOR! Bankový prevod zrealizujte najneskôr do stredy 20.06.2018, cca do 21.00 hod., aby stihlo prebehnúť na účty do termínu štartu. Prosíme Vás, neplaťte poštovým šekom na adresu a už vôbec nie šekom na účet, lebo tieto platby idú 3 dni ! Nárok na všetky darčeky od našich partnerov majú aj prihlásení v posledný deň, kedy akceptujeme prihlášky - piatok 22.06.2018. Opäť upozorňujeme na to, že ak sa zaregistrujete cez prihláškový systém, štartovné si môžete zaplatiť aj v sobotu ráno pred štartom. Tak neváhajte a hláste sa a sledujte nás naďalej ;-)

b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_INFO1_2018.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_INFO2_2018.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_INFO3_2018.jpg
b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_uzavierka_chodnikov_bike_2018.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_cena_bike_2018.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_tricko_final.jpg

 

13.06.2018, 21.40 hod.

Zajtra, vo štvrtok 14.06.2018 o polnoci je uzávierka stredného štartovného.na 20. ročník AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly. Stav prihlásených je 1198. Poslednú možnosť zaplatiť stredné štartovné posúvame o 24 hodín, t.j. aby štartovné ku nám dorazilo najneskôr v piatok 15.06.2018. Koncom týždňa prinesieme dôležité informácie ku úhradám štartovného, organizácii podujatia, príjazdu do Súľova a prezentácii. 

Overte si prosím svoju platbu štartovného cez zoznam prihlásených v prihláškovom systéme. Ak je Vaša platba v poriadku, máte svoje meno zobrazené zelenou farbou a na konci riadka je fajka. Nezaplatení účastníci sú zobrazení červenou farbou a na konci riadka je krížik. Ak má Vaša platba nedoplatok, alebo preplatok, na konci riadka je oranžový otáznik.

V sobotu 09.06.2018 sme na našej parkovacej lúke pod skalami zorganizovali 3. kolo Detskej Považskej cykloligy, ktorého sa zúčastnilo 154 detí. Bližšie info o tejto akcii pre najmenších bikerov nájdete na stránke Detských cyklistických pretekov.

Príprava trás AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly vrcholí. Potrebujeme ešte tak 4 dni na úplné dočistenie všetkých úsekov. Na našom Facebooku a aj v diskusnom fóre nájdete foto z prípravy a čistenia trás. PD Predmier nám prisľúbilo pomoc na kosení dlhých lúk a aj vďaka nim sa opäť môžete tešiť na Passo dello Súľov :-) nad občerstvovačkou Šefarov sad. Tak neváhajte a hláste sa...

V spolupráci so spoločnosťou WIN s.r.o. Martin Vám ponúkame možnosť objednať si zvýhodnený štartovný balíček s doplnkami výživy NUTREND, ktorý si môžete prevziať ráno pred štartom v stánku NUTREND.

b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_balicek_Nutrend.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

30.05.2018, 23.00 hod.

Máme deň po uzávierke najnižšieho štartovného a do štartu 20. ročníka AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly ostáva niečo vyše troch týždňov. Momentálny stav prihlásených je 958. 

Prípravy trás bikemaratónu pokračujú. Dnes sme dokončili nový úsek singletrailu Hlboké :-) Z čistinky pod Buroniou skalou sa na minulý rok kopaný singláč napojíte nie strmou zvážnicou, ale 250 metrovým chodníkom s piatimi klopenými zákrutami a jedným dvojprúdovým úsekom na predbiehanie :-) Jemné úpravy 2 zákrut sme zrealizovali aj na minuloročnom úseku. Prosíme Vás, v zákrutách na týchto úsekoch zatiaľ nejazdite až na horný okraj, potrebuje to pár krát zmoknúť a sceliť sa. Ďakujeme za porozumenie. Upravený je už aj vymletý úsek na poslednom kilometri trás v Súľove, na ktorom bolo minulý rok pár úrazov a o meter sme rozšírili cca 200 metrový úsek, kde sa tesne pred cieľom stretávajú všetky trasy, takže bude dostatok miesta aj na predbiehanie. Práce budú samozrejme pokračovať aj na ďalších úsekoch trás. Máte sa na čo tešiť. Sledujte nás naďalej !

Už na budúcu sobotu 09.06.2018 Vás pozývame na 3.kolo Detskej Považskej cykloligy do Súľova. Trasy ani zázemie sa nemenia, tak sa opäť môžete tešíť na nádhernú scenériu na lúke pri Kolibe pod skalami.

Ochutnávka nového úseku singletrailu HLBOKÉ

b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180518_132851.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180520_105804.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180521_175545.jpg
b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180521_184942.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180522_123514.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180525_085629.jpg
b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180526_113302.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180528_160134.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180528_160225.jpg
b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180528_161259.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180529_134151.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180529_135532.jpg

 

Posledný kilometer v Súľove

b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180513_102100.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180513_124138.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180513_131658.jpg
b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180513_141426.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180514_165031.jpg b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_trasy_foto_20180514_165203.jpg

 

 

24.05.2018, 09.00 hod.

Z dôvodu oneskoreného mailingu posúvame uzávierku prihlášok s najnižším štartovným na 27.05.2018. Príjem platieb s najnižším štartovným je do 29.05.2018! Aj keď zaplatíte v nedeľu 27.05.2018 a platba Vám odíde z banky v pondelok, tak z iných bánk ako Primabanka to nám príde v utorok 29.05.2018. Aj platby, odchádzajúce od Vás v pondelok 28.05.2018 do cca 21.00 hod. sú v pohode. Dnes večer budeme aktualizovať prihláškový systém. Ďakujeme za porozumenie.

 

17.05.2018, 21.00 hod.

Ešte týždeň ostáva do uzávierky najnižšieho štartovného na 20. ročník AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly. Uzávierka je 24.05.2018 a dovtedy je potrebné mať aj uhradené štartovné. Aktuálny stav prihlásených je 380. Ak máte záujem, môžete si stiahnuť aktuálny bulletin a plagát podujatia. Tak neváhajte a hláste sa...

V sekcii TRASY sme aktualizovali mapové podklady, profily a pribudli aj 3D náhľady na každú trasu. Pohľady z vtáčej perspektívy stoja za to :-) Práce na trasách už nejakú dobu prebiehajú. Na našom facebooku Vám budeme prinášať aktuálne informácie o úpravách úsekov a aj o budovaní poslednej časti singletrailu Hlboké.

Radi by sme Vás pozvali už v túto sobotu 19.05.2018 na 2. ročník ŠKODA Dohňany Púchov Trophy maratónu, ktorý pripravujú naši priatelia z CK EPIC Dohňany a SPEKTRUM SZ Prosné. Podujatie je súčasťou ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2018 a aj Slovenského pohára MTB XCM. V rámci tohto dňa prebehnú aj ďalšie preteky Detskej Považskej cykloligy. Tešíme sa na stretnutie v Dohňanoch.

 

01.04.2018, 19.50 hod.

Prihlasovanie na 20. ročník AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly je spustené. Prosíme Vás, podrobne si prečítajte Informovaný súhlas účastníka pretekov a upozornenia v propozíciách.

Aj v tomto roku sme pre Vás pripravili bohatý štartovný balíček: cyklofľaša AUTHOR, cyklofľaša ŠKODA, energetická tyčinka a gel NUTREND, termix NIKA, vzorka čističa CYKLOSTAR a pre účastníkov trás 85 km a 60 km aj náhradná duša AUTHOR. Podrobnosti o cenách pre víťazov a v tombole sa onedlho dozviete v sekcii Ceny. Zverejnený je už aj sprievodný program. Tak neváhajte a hláste sa... Počasie je objednané smiley
 

30.03.2018

Práve sme zverejnili propozície 20. ročníka AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly, ktorý organizujeme v termíne 23.06.2018. Prihlasovanie spustíme už v túto nedeľu - 01.04.2018 o 20.00 hod.!  

Z dôvodu opatrení v súvislosti s novým zákonom o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z., platným od 25.05.2018, sme mierne upravili prihláškový systém. Bude obsahovať Informovaný súhlas účastníka s podmienkami účasti na pretekoch a so spracovaním a zverejnením osobných údajov. Tento súhlas si môžete pozrieť už teraz aj v propozíciách pretekov v časti "upozornenia". Prosíme Vás, prečítajte si podrobne celé propozície. 

Trasy sa oproti minulému roku takmer nemenia. Jemné úpravy budú na 3 najdlhších trasách v lokalite nad obcou Hlboké nad Váhom, kde ešte o kúsok predĺžime náš singletrail. Najvýraznejšia zmena sa týka najdlhšej trasy s aktuálnou dĺžkou 85 km (naozaj smiley ), na ktorej vypadne prejazd cez centrum obce Zbyňov. Po novom pôjde trasa v súčasnosti nepoužívanou a seriózne zarastenou cestou od posledných domov v obci smerom ku sedlu pri kríži medzi chotármi Zbyňov a Kňazova Lehota. Cez toto sedlo viedli trasy minulý rok. Tak sme si zase naplánovali brigádu ;-) Mapy trás budeme aktualizovať v priebehu apríla.

Pripájame aj aktuálny design pamätného trička jubilejného 20.ročníka. Je to rokmi overený Alex Fox, 160 gr., farba Lime Punch. Tričko nie je súčasťou štartovného a cena 6 € sa platí pri prevzatí trička na prezentácii.

Tak neváhajte a sledujte nás naďalej...

b_150_150_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_tricko_final.jpg

 

 

 

 

 

 

 

29.01.2018

Hoci je termín jubilejného 20.ročníka AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly v nádhernom prostredí Súľovských skál ešte relatívne ďaleko, prípravy sú v plnom prúde. Nezabudnite si do kalendárov poznačiť sobotu 23.06.2018Podujatie je opäť zaradené do ŠKODA BIKE OPEN TOUR, do Slovenského pohára MTB maratónov a aj do seriálu MTB pretekov - Žilinská ŽUPA TOUR 2018

S potešením by sme Vás chceli informovať, že začiatkom júna opäť pripravujeme aj detské cyklistické preteky. V sobotu 09.06.2018 to bude jedno z kôl Detskej Považskej cykloligyPosledné naše podujatie je 4. ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami v termíne 13.10.2018

Podrobnejšie info budeme zverejňovať priebežneSledujte nás naďalej aj na našom Facebooku. Tešíme sa na stretnutie v Súľove.

 

SCK CYKLO TOUR Súľov - Hradná a ARAVIS, s.r.o.

 

P.S.: Súľovské skaly v plnej paráde

Image Image
Image Image

 
 

Image Image Image
Image Image Image
Image Image Image