There are no translations available.

 

Trasy 20.ročníka AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly

 

Aktualizovali sme trasy pre rok 2018 ! Od minuloročných sa budú líšiť len kozmeticky. Budeme robiť mierne úpravy na singletraile v Hlbokom, konkrétne dorobíme ešte cca 150 metrov na jeho úplnom začiatku. Jediná výraznejšia zmena je na najdlhšej trase pri Zbyňove, kde minuločná zachádzka do obce kvôli rozbitému terénu, doplnená na poslednú chvíľu, pridala neavizované cca 3 km...  

Samostatné mapy aj výškový profil pre každú trasu nájdete pod jednotlivými odkazmi. Na tejto úvodnej stránke nájdete spoločnú mapu všetkých trás a stručnú informáciu o možnostiach prezerania máp a sťahovania dát. Na stiahnutie trás do navigácií Vám ponúkame formáty "GPX" a "KMZ". UPOZORNENIE: Tento typ súboru sťahujte pravým tlačidlom na myši a zvoľte "Uložit ako". Zverejnili sme aj 3D pohľady na každú trasu. 

Okrem toho máte možnosť pozrieť si trasy aj v rôznych mapových podkladoch kliknutím na odkaz "OPEN CYCLE MAP". V pravom hornom rohu mapy si múžete vybrať z viacerých možností zobrazenia. Prednastavený je "Google Aerial". Odporúčame Vám pozrieť aj "GOOGLE HYBRID", GOOGLE TERRAIN", či OPEN CYCLE MAP".

Veľká vďaka patrí Jankovi Bušfymu z HK Direct Bytča za pomoc pri zostavovaní trás a za spracovanie 3D aj podkladových máp a GPS dát :-) 

b_130_130_16777215_0___images_stories_cyklotour_2018_mapa_2018_final.jpg