2013 - 15.ročník MTB
There are no translations available.

01.07.2013

Spoločnosť CONAN s.r.o. pre veľký ohlas predĺžila platnosť kupónu (súčasť štartovného balíčka) v hodnote 50 € na nákup najnovších cyklopočítačov GARMIN EDGE 510 a EDGE 810 cez e-shop, ktorú rozšírila aj na modely EDGE 500 HR + CAD a EDGE 500 RED. Kupón je vlastne kód, ktory ste dostali ako súčast e-mailu, ktorý Vám potvrdil prihlásenie na AUTHOR GARMIN bikemaraton Sulovske skaly, alebo Vám prišiel ako samostatný e-mail s informáciou o tejto akcii. Pozrite si prosím tento e-mail pozorne. Akcia trvá do polnoci 05.07.2013.

 

28.06.2013

Práve sme doplnili množstvo fotografií do sekcie Fotogalérie a aj články účastníkov do sekcie Reportáže. Fotografie a asi aj reportáže ešte nie sú všetky. Sledujte nás naďalej.

 

27.06.2013
 

V dňoch 21. a 22. júna organizovalo SCK CYKLO TOUR Súľov spolu s obcou Súľov - Hradná 15. ročník AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly. Záštitu nad podujatím opäť prevzal predseda Žilinského samosprávneho kraja - Ing. Juraj Blanár, ktorý sa ho aj aktívne zúčastnil. Priebeh podujatia malo na starosti cca 200 dobrovoľných usporiadateľov! Všetkým im patrí naša vďaka. Bez Vás by to nešlo priatelia...

V sobotu ráno hrmelo všade naokolo a aj meteorológovia vydali výstrahy pre búrkami, konečne sme sa však dočkali počasia bez dažďa. Trate boli suché, no teploty sa šplhali ku 30 st. V piatok večer po prezentácii svietil v databáze údaj: 905 predbežne prihlásených zo Slovenska, Čiech, Poľska, Rakúska a Talianska. Na štart sa v sobotu ráno postavilo 780 odvážlivcov. Všetkým gratulujeme ku krásnemu výkonu!

Celkovým víťazom trasy 88 km sa stal známy český pretekár Ondřej Fojtík z týmu X-Sports Cannondale Koma. Trasu 48 km tento rok vyhral pre zmenu jeho brat Jan Fojtík z týmu Symbio+ Giant, ktorý bol v Súľove prvý krát. Trasu 25 km vyhral Ivan Rehák z CK Dubnica. Všetci traja víťazi boli unesení prostredím, v ktorom sa preteky odohrávali. Napokon takéto počasie, podtrhujúce jedinečnosť Súľovských skál, tu nebýva každý rok.

Všetkým účastníkom, ktorí našli odvahu postaviť sa na štart a vlastne tak naplnili ideu AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly: „...aj to je cesta ku zdraviu!“ patrí náš obdiv. Teším sa na stretnutie s Vami na štarte 16. ročníka dňa 21.6.2014.

                                  

                                                              Podujatie podporili:

Generálni reklamní partneri:

UNIVERSE SLOVAKIA s.r.o. Trenčín - dovozca bicyklov AUTHOR

CONAN s.r.o. Žilina – GPS zariadenia značky GARMIN

Mediálni partneri: Rádio EXPRES, týždenník ŽILINSKÝ VEČERNÍK, časopis BIKER, www.mtbiker.sk, www.cykloserver.cz, www.bikepoint.sk a www.mtbs.cz

Hlavní reklamní partneri: WIN s.r.o. – doplnky výživy NUTREND, WALMARK – produkty ARTHROSTOP, INSPORTLINE – fitness potreby, BENET SK Predmier – autodoplnky a disky, VAVRYS - športové oblečenie CRAFT, STG ELCON Žilina – doplnky oblečenia BUFF, KOFOLA, pramenitá voda RAJEC, reklamná agentúra ARAVIS, CA CYKLO TOUR a Žilinský samosprávny kraj

Reklamní partneri: SOARE SEKT SLOVAKIA Trebatice, MERCHANT – ponožky a doplnky KOLOMAN, POINTS Bratislava – UVEX, LEADER GASKET Bytča, UNIQA POISŤOVŇA a.s., BAUMIT SLOVENSKO, Pivovar POPPER Bytča, RANČ Súľov, TOI TOI & DIXI Žilina, Pekáreň MIRA Bytča, SHOCART Vizovice, CAMPING GAZ Žilina, X-LIVE SPORT Zlín, NYNA Lehota p.Vtáčnikom, NEDOROST Žilina, ALU-METAL Krásno nad Kysucou, CLEANEX - KÄRCHER Žilina, ALMICHA Záriečie, CHATA POHODA Súľov, EURONICS - ASTEL Bytča, GAZDOVSKÁ REŠTAURÁCIA Bytča a CYKLOSHOP.SK

Mestské a obecné úrady: Súľov, Žilina, Bytča – Hrabové, Vrchteplá, Bodiná, Lietavská Svinná – Babkov, Lietava, Malá Čierna, Jasenové, Zbyňov, Podhorie, Jablonové, Hlboké, Hričovské Podhradie, Paštiná Závada a Dolný Hričov - Peklina

Iné: HK Direct Bytča, KST Manín Považská Teplá, Hostinec Varhaníková - Vrchteplá, Pohostinstvo Koleda - Malá Čierna, Horská záchranná služba

Ďakujeme aj Základnej škole v Súľove za poskytnutie ubytovacích a stravovacích kapacít.

 

 

19.06.2013

            O tri dni je tu štart AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly. Dnes sme takmer dokončili čistenie trás. Značenie trás a ich záverečné čistenie budeme robiť v piatok.

Toto je pravdepodobne posledná aktualizácia pred štartom. Prečítajte si prosím podrobne nasledovné INFO 1 a INFO 2 . Spoločnosť WIN s.r.o., zastupujúca značku NUTREND Vám prináša odporúčanie a tip, ako sa pripraviť na podujatie, konkrétne na trasu 48 km, z hľadiska pitného a stravovacieho režimu. 

Neváhajte a hláste sa! Tešíme sa na stretnutie s Vami na 15. ročníku AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly v nádhernom prostredí Súľovských skál.

 

13.06.2013

              Práve sme aktualizovali ceny v tombole 15. ročníka AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly a aj sprievodný program, kde už je takmer kompletný zoznam výstavno - predajných stánkov a účinkujúcich. Pre cezpoľných máme dobré správy. Ubytovacie zariadenia v Súľove majú zatiaľ dostatok voľných lôžok. V našom diskusnom fóre sme zverejnili zopár fotografií z príprav. Maľované značenie je takmer hotové a s čistením trás začíname v sobotu. Kompletné značenie budeme klasicky robiť až v piatok, deň pred štartom, ale keďže sa na okolitých "dobrákov" dá spoľahnúť, že nám budú "pomáhať", takže doznačovanie v sobotné ráno to istí.

Pomaly sa blíži uzávierka stredného štartovného, 17.06. Pripomíname, že do tohto termínu  prísť aj Vaša úhrada stredného štartovného. Prihlásení od 18.06. môžu platiť už najvyššiu hodnotu štartovného priamo na prezentácii a to aj v sobotu 22.06. Pokiaľ si však chcete na prezentáciilen vziať číslo, čip a tašku s darčekmi od partnerov, môžete ešte zaplatiť toto štartovné prevodom na účet. POZOR! Najneskôr do 20.06. - 12.00 hod., aby stihlo prebehnúť na náš účet do termínu štartu. Ešte stále však máte nárok na všetky darčeky od našich partnerov. Podrobnosti nájdete v sekcii technické podmienky.

Pri vypĺňaní prihláškového formulára si nezabudnite zaznačiť aj Vaše číslo na mobil. V spolupráci s časomierou VOS-TPK Vám prinášame službu cieľová SMS s Vašim časom a poradím v kategórii. SMS je bezplatná. Aj tento rok budete mať možnosť stiahnúť si svoj pamätný diplom s Vašim časom, menom a trasou cez internetovú stránku časomiery: www.sportsofttiming.sk, po kliknutí na výsledky AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly a potom na odkaz on-line výsledky. Tak neváhajte a hláste sa.

Najneskôr v stredu 19.06. vo večerných hodinách zvereníme podrobné informácie ku prezentácii a aj info ku parkovaniu, hygiene a štartu. Sledujte nás naďalej !

 

08.06.2013

           Po týždňovej odmlke boli doplnené úhrady štartovného. V Taliansku v niektorých lokalitách žiaľ asi nepoznajú internet a wifi... Ak máte nejakú nezrovnalosť so štartovným, alebo iné otázky, napíšte to prosím na organizátorský e-mail. Niektoré e-maily z posledného týždňa prišli poškodené. Ďakujem za porozumenie.

 

21.05.2013

           Pomaly sa blíži uzávierka prihlášok s najnižším štartovným na 15. ročník AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly, ktorá je 29.05.2013 o polnoci. Svoje platby si môžete overiť tak, že sa pozriete do zoznamu prihlásených v prihláškovom systéme a ak je Vaša platba v poriadku, máte svoje meno zobrazené zelenou farbou a na konci riadka je fajka. Nezaplatení účastníci sú zobrazení červenou farbou a na konci riadka je krížik. Ak má Vaša platba nedoplatok, alebo preplatok, na konci riadka je oranžový otáznik.

          A teraz pozor! Odteraz môže mať každý svoj cyklopočítač. Generálny reklamný partner AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly - značka GARMIN, prináša pri príležitosti 15. ročníka podujatia špeciálnu edíciu cyklopočítača  "EDGE 200 bikemaraton"  za akciovú cenu 99,90 €, ktorá bude platiť iba do víkendu konania pretekov (vrátane), t.j. do 23.6.2013. Kúpiť si ho môžete v e-shope GARMIN, alebo v značkových predajniach. Naviac, každý účastník 15. ročníka AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly získa ako súčasť štartovného balíčka kupón v hodnote 50 € na nákup najnovších cyklopočítačov GARMIN Edge 510 a Edge 810.

        UPOZORNENIE: V termíne 21.-27.5.2013 budem na zájazde na Giro d´Italia, preto bude možno párovanie platieb jemne meškat. Vopred sa ospravedlňujem. Ak má niekto záujem užiť si biking, odporúčam do pozornosti 3 posledné voľné miesta na zájazd Livigno a Bormio na MTB. Tak neváhajte a hláste sa.

Slavomír Strečanský

SCK CYKLO TOUR Súľov

 

16.04.2013

A je to tu! Práve sme zverejnili podrobné informácie o 15. ročníku AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly. Podujatie je zaradené do Valašskopovažskej MTB série 2013, ktorá v tomto roku znova zahŕňa 8 bikemaratónov. 4 sú na Morave a 4 na Slovensku. U AUTHOR GARMIN bikemaratónu Súľovské skaly sa do poradia započítava trasa 48 km. Záštitu nad 15. ročníkom podujatia opäť prevzal predseda Žilinského samosprávneho kraja - Ing. Juraj Blanár. Prihláškový systém je spustený.

Zverejnený je už aj sprievodný program podujatia, kde tradične nebudú chýbať zábavné súťaze, hudba a biketrialová exhibíciaPredajné stánky stále v jednaní, takže ich zoznam nie je pravdepodobne konečný. Neprehliadnite sekciu CENY, kde nájdete informácie o darčekoch v štartovnom, cenách pre víťazov aj v tombole. 

V sekcii Suveníry je už zverejnený design pamätného trička 2013. Tričko sa objednáva cez prihláškový systém. Jeho cena - 6 € nie je zahrnutá v štartovnom a platí sa pri prevzatí trička na prezentácii. Ajtomto roku si môžete doobjednať cyklistický dres 2008, cyklistické nohavice 2009 a rukávynohávy 2010. Podrobné informácie o všetkých produktoch nájdete v sekcii Suveníry!

UPOZORNENIE: Pri prihlasovaní sa na trasu 48 km nezabudnite v poznámke uviesť záujem o štart v prvej vlne s dosiahnutým najlepším výsledkom na AUTHOR GARMIN bikemaratóne Súľovské skaly!

Ďalšie informácie budeme zverejňovať priebežne. Sledujte nás naďalej.


 

28.02.2013

Prípravy na 15. ročník podujatia v nádhernom prostredí Súľovských skál sú v plnom prúde. Potešilo nás, že podujatie sa rozhodla výrazne podporiť ďalšia silná značka - GARMIN. Takže v tomto roku je oficiálny názov - AUTHOR GARMIN bikemaratón Súľovské skaly. Onedlho zverejníme podrobnejšie info. Sledujte nás naďalej. Tešíme sa na stretnutie v Súľove 22.06.2013.

 

Slavomír Strečanský

SCK CYKLO TOUR Súľov

 

P.S.: Súľovské skaly v plnej paráde

Image Image
Image Image

 
 

Image Image Image
Image Image Image
Image Image Image

 

 
«StartPrev1234NextEnd»

Page 1 of 4