2016 - 2. ročník Beh
There are no translations available.

Vážení športoví priatelia !

 

16.10.2016

2. ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami je za nami. Trasy odznačené a vyčistené do posledného kúska odpadu, aj toho, ktorý s behom nemá nič spoločné... Ďakujem synovcovi Daňovi, s ktorým sme sa s týmto účelom dnes prešli po celej trase.

Tak ako nám počasie minulý rok nevyšlo, tento rok salepšie vydariť nemohlo :-) Aj tam hore uznali, že keď satoľko venujeme príprave pretekov, stojí za to pripojiť sa do tímu a prispieť skvelými bežeckými podmienkami. Ďakujeme :-)

Teší nás, že 356 bežkýň a bežcov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Rakúska a Ukrajiny si našlo cestu do nádherného prostredia Súľovských skál. Víťazstvo na trase 28 km obhájil Andrej Paulen zo Žiliny, trasu 13 km vyhral Ján Ďurmek z Valaskej Belej a na najkratšej trase 6,7 km zvíťazil Michal Strežo z Bežeckého klubu Dolný Kubín. Víťazom a aj všetkým zúčastneným gratulujeme ku hodnotnému športovému výkonu..

Ďakujeme za Vašu účasť. Čo je skvelá správa, nezaregistrovali sme jediné zranenie! A to poteší každého organizátora. Snáď sme potešili aj my Vás naším podujatím. Ak máte hocijaké podnety a pripomienky ku organizácii či trasám, sem s nimi. Postupne budeme zverejňovať fotogalérie a reportáže.

Veľký vďaka patrí samozrejme aj cca 70 usporiadateľom, bez ktorých by sa toto podujatie nepodarilo zrealizovať, prístupu občanov Súľova, ktorí si už zvykli, že 2 krát do roka je to v obci všetko hore nohami :-), Správe CHKO Strážovské vrchy, ktorá pretekárov pustila aj na nádherné chodníky v Národnej prírodnej rezervácii Súľovské skaly, vlastníkom a správcom pozemkov za ich ústretovosť a aj starostovi Súľova Jaroslavovi Bušfymu, ktorý sa angažuje aj v dlhodobých prípravách akcie a je v plnom nasadení počas oboch dní pretekov. A nemožno zabudnúť ani na našich partnerov, ktorí podporili INOV-8 Beh Súľovskými skalami a venovali Vám hodnotné ceny a darčeky.

2.ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami podporili:

Generálny reklamný partner: INOV-8 – krosová a cestná bežecká obuv

Mediálni partneri: FUN rádio, týždenník ŽILINSKÝ VEČERNÍK, www.beh.sk, www.behej.com, www.bikepoint.sk, www.nahrane.sk

Hlavní reklamní partneri: WIN s.r.o. – doplnky výživy NUTREND, VAVRYS - športové oblečenie CRAFT, CONAN s.r.o. – GPS zariadenia značky GARMIN, BIRELL, BENET SK Predmier – autodoplnky a disky, SOARE SEKT SLOVAKIA Trebatice, reklamná agentúra ARAVIS

Reklamní partneri: STG ELCON Žilina – doplnky oblečenia BUFF, BAUMIT SLOVENSKO, EVENT Service Žilina, PRIEČKO – práce z lana, EURONICS - ASTEL Bytča, WALTRANS s.r.o. Žilina, POWER GRID s.r.o. Považská Bystrica, Gazdovská reštaurácia Bytča

Spoluorganizátori: Obecný úrad Súľov – Hradná, HK Direct Bytča, Horská služba Malá Fatra, Základná škola Súľov, Žilinský samosprávny kraj

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami na štarte 3. ročníka INOV-8 Behu Súľovskými skalami 14.10.2017.

 

15.10.2016

Už sme zverejnili výsledky 2. ročníka INOV-8 Behu Súľovskými skalami. Ďakujeme všetkým zúčastneným. Zajtra večer sa na preteky pozrieme obšírnejšie. Čaká nás upratovanie trás aj Súľova.

 

13.10.2016

 

Zverejňujeme poslednú plánovanú aktualitu pred štartom 2. ročníka INOV-8 behu Súľovskými skalami. V tejto chvíli je stav prihlásených 398. Zajtra značíme všetky trasy a dočisťujeme posledný úsek nad Hlbokým. Prečítajte si prosím podrobne nasledovné intormácie v tabuľke.

b_130_130_16777215_0___images_stories_cyklotour_2016_INFO_beh_1_2016.jpg b_130_130_16777215_0___images_stories_cyklotour_2016_INFO_beh_2_2016.jpg b_130_130_16777215_0___images_stories_cyklotour_2016_orientacna_mapka_beh_2016.jpg

 

Prosím, rešpektujte značenie príjazdovej cesty do Súľova v smere od Považskej Bystrice. Nepoužívajte skratku okolo PD Predmier, lebo je to úzka cesta a na ťažko riešiteľnú zápchu stačí jedno auto v protismere.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na 2. ročníku INOV-8 Behu Súľovskými skalami.

 

10.10.2016

Dnes 10.10. o polnoci končí možnosť prihlásenia sa za strednú hodnotu štartovného na 2. ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami. Posúvame možnosť úhrady tohto štartovného ešte aj na dnešný deň ! Uhradu urobte radsej do cca 20.00 hod, aby stihla prísť zajtra, v utorok 11.10. 

Prípravy trás sú v plnom prúde. Dnes pokračujeme v úprave ďalších úsekov. Pripájame pár fotiek pred a po úpravách. V rámci čistenia trás sme rozšírili časť chodníka popod skaly - žltá turistická značka. Už to naozaj potreboval. Pevne veríme, že toto bola len prvá fáza jeho úpravy :-) Ale o tom snáď nabudúce... Tak neváhajte a hláste sa :-)
 

04.10.2016

Už len necelé 2 týždne ostávajú do štartu 2. ročníka INOV-8 Behu Súľovskými skalami. Pripomíname, že 10.10. je uzávierka stredného štartovného. Horúca informácia ohľadom darčekov v štartovnom. Prvých 400 prihlásených (so zaplateným štartovným SVK a CZE !) obdrží bežeckú čelenku od značky GARMIN ! Okrem toho všetci účastníci dostanú od značky NUTREND energetický gel a tyčinku. Sledujte novinky na našom Facebooku.


Do tomboly máme pripravené pekné ceny:
- 3x GARMIN VIVOACTIVE s pulzmetrom 
- 2x topánky INOV-8
- oblečenie CRAFT
- multifunkčné šatky BUFF
- autodiely BENET SK venujú nejakú svoju špecialitu
- a určite ešte niečo pribudne :-)


V tomto týždni ak to počasie dovolí začíname s prípravami trás. Inak ale už bolo treba zapršať... Tak neváhajte a hláste sa :-)

 

05.09.2016

V sekcii TRASY sme práve zverejnili spoločnú mapu aj výškové profily trás 2. ročníka INOV-8 Behu Súľovskými skalami. Trasy si môžete detailne pozrieť aj cez odkaz OPEN CYCLE MAPS, či stiahnuť si ich do svojich GPS prístrojov. 

 

13.08.2016, 20.00 hod.

Tak a je to tu. Prihlasovanie na 2. ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami je spustené. Použite prosím náš internetový prihláškový systém, kde si svoje údaje môžete pozrieť cez Zoznam prihlásených. Ak nájdete nezrovnalosť vo svojich údajoch, neprihlasujte sa prosím druhý krát, ale napíšte nám na náš kontaktný e-mail. V zozname prihlásených vidíte aj stav svojej platby. Ak je Vaša platba v poriadku, máte svoje meno zobrazené zelenou farbou a na konci riadka je fajka. Nezaplatení účastníci sú zobrazení červenou farbou a na konci riadka je krížik. Ak má Vaša platba nedoplatok, alebo preplatok, na konci riadka je oranžový otáznik.

Tento rok si premiérovo môžete cez prihláškový systém objednať suvenír - pamätné tričko. Tričko nie je súčasťou štartovného. Stojí 6 €, ktoré sa platia pri jeho prevzatí na prezentácii. 

V tejto sekcii budeme prinášať aktuálne informácie z prípravy podujatia a sledujte aj nás Facebook, ktorý zásobujeme novinkami najčastejšie. Tešíme sa na stretnutie v Súľove 15.10.2016.

b_130_130_16777215_0___images_stories_cyklotour_tricko_beh_2016.jpg

 

 

 

12.08.2016

Zajtra, 13.08.2016 o 20.00 hod. spúšťame prihlasovanie na 2. ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami, ktorý má termín 15.10.2016. Aktuálne parametre trás sú: 28 km / 1160 m13 km / 600 m 6,7 km / 200 m. Propozície, popis trás aj s náhľadovými mapami OPEN CYCLE MAP a výškovými profilmi zverejníme spolu s prihláškovým systémom. 

 

04.02.2016

S radosťou Vám môžeme oznámiť, že už máme predbežne odsúhlasené trasy 2. ročníka INOV-8 Behu Súľovskými skalami. Oproti minulému roku sme urobilí zopár zmien. Spracovanie GPS dát aj mapy ešte chvíľočku potrvá. Pevne veríme, že sa Vám nové trasy budú páčiť. A že tento rok počas pretekov Súľovské skaly aj uvidíte :-)

 

19.01.2016

Hoci je termín 2. ročníka INOV-8 Behu Súľovskými skalami ešte dosť ďaleko, príprava podujatia už začala. Sme v teréne, pretože chystáme pre Vás aj nejaké zmeny na trasách. Pevne veríme, že sa Vám budú opäť páčiť. Informácie budeme zverejňovať priebežne. Sledujte nás naďalej aj na našom Facebooku. Tešíme sa na stretnutie v Súľove.