2015 - 1. ročník Beh
There are no translations available.

Vážení športoví priatelia !

 

18.10.2015

Premiérový ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami je úspešne za nami. Počas 16. a 17. októbra sa Súľov zmenil na bežeckú arénu. Predbežne bolo prihlásených 363 bežcov zo Slovenska, Čiech a Francúzska :-) Vďaka "skvelému" počasiu v poslednom týždni si pre štartovné číslo prišlo rovných 300 bežcov. Na štart sa nakoniec postavilo 296 ľudí a toto isté číslo platilo aj v cieli. Teší nás, že záchranári nemali žiadnu prácu. Do budúcna máme inšpiráciu na doladenie niektorých detailov. Bežecké preteky majú predsa len svoje špecifiká. Pokojne píšte svoje postrehy, názory a tipy na vylepšenie na náš kontaktný e-mail. V sekciách fotogalérie a reportáže budeme zverejňovať Vaše príspevky.

Za zrealizovanie tohto nového podujatia sa chcem poďakovať všetkým usporiadateľom, ktorých bolo cca 60, starostovi obce Súľov - Hradná, ktorý sa opäť aktívne zapojil do organizácie, Správe CHKO Strážovské vrchy, ktorá pretekárov pustila aj na nádherné chodníky v Národnej prírodnej rezervácii Súľovské skaly, vlastníkom a správcom pozemkov za ich ústretovosť a samozrejme partnerom:

Generálny reklamný partner: INOV-8 – krosová a cestná bežecká obuv

Mediálni partneri: týždenník ŽILINSKÝ VEČERNÍK, www.beh.sk, www.behame.sk, www.bikepoint.sk

Hlavní reklamní partneri: WIN s.r.o. – doplnky výživy NUTREND, VAVRYS - športové oblečenie CRAFT, CONAN s.r.o. – GPS zariadenia značky GARMIN, reklamná agentúra ARAVIS, CA CYKLO TOUR

Reklamní partneri: KOFOLA, pramenitá voda RAJEC, SOARE SEKT SLOVAKIA Trebatice, STG ELCON Žilina – doplnky oblečenia BUFF, BAUMIT SLOVENSKO, TOI TOI & DIXI Žilina, NYNA Lehota p.Vtáčnikom, PRIEČKO – práce z lana, EURONICS - ASTEL Bytča, WALTRANS s.r.o. Žilina

Spoluorganizátori: Obecný úrad Súľov – Hradná, HK Direct Bytča, Horská služba Malá Fatra, Základná škola Súľov

A tiež ďakujem za celý organizačný tím aj účastníkom podujatia za dôveru, že dokážeme okrem cyklistických pretekov zorganizovať aj bežecké. Tešíme sa na stretnutie o rok, opäť v tretiu októbrovú sobotu 15.10.2016 v nádhernom prostredí Súľovských vrchov na 2. ročníku INOV-8 Behu Súľovskými skalami.

Slavomír Strečanský

predseda SCK CYKLO TOUR Súľov

 

14.10.2015

Zverejňujeme poslednú plánovanú aktualitu pred štartom 1. ročníka INOV-8 behu Súľovskými skalami. V tejto chvíli je stav prihlásených 321. Záverečné čistenie trás už prebieha a značenie budeme robiť v piatok 16.10. Prečítajte si prosím podrobne nasledovné intormácie v tabuľke.

b_130_130_16777215_0___images_stories_cyklotour_INFO_BEH_1_2015.jpg b_130_130_16777215_0___images_stories_cyklotour_INFO_BEH_2_2015.jpg

 

Prosím, rešpektujte značenie príjazdovej cesty do Súľova v smere od Považskej Bystrice. Nepoužívajte skratku okolo PD Predmier, lebo je to úzka cesta a na ťažko riešiteľnú zápchu stačí jedno auto v protismere.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na 1. ročníku INOV-8 behu Súľovskými skalami v nádhernom prostredí Súľovských skál.

 

24.09.2015

Tak a je to vonku... Naše podujatie získalo generálneho partnera. Je ním značka INOV-8 . V blízkej budúcnosti máme spolu s touto značkou záujem o rozvoj ďalších športových aktivít v Súľovských horách. O tom niekedy nabudúce... Nateraz získal 1. ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami ďalšie pekné ceny.

Dnes, vo štvrtok 24.9. máme uzávierku prihlasovania s najnižším štartovným na INOV-8eh Súľovskými skalami. Akciu na doplatenie tejto sumy posúvame do zajtra, piatku 25.9. - 22.00 hod. To znamená, že budú spárované aj úhrady došlé v pondelok 28.9.

Sledujte náš Facebook, kde zverejňujeme aktuálne info aj foto z našich trás. Tak neváhajte a hláste sa. Súľov sa nám vyfarbuje cheeky

 

24.08.2015

Doplnili sme zameranú najkratšiu trasu Behu Súľovskými skalami. GPS záznam všetkých trás nájdete v sekcii trasy. Na facebooku nájdete aj zopár nových fotiek z trás. Prípravy na nakrúcanie filmu Marco Polo v Súľove sú v plnom prúde. Posledná občerstvovacia stanica bude presne na mieste "mongolskej dediny" na lúke pod Roháčom :-)

 

19.08.2015

Zverejnili sme podrobný popis trás Behu Súľovskými skalami. Cez odkazy Garmin Connect si pozrite profily a situovanie trás v teréne. GPS záznam najkratšej trasy 5,6 km doplníme na budúci týždeň. Prihlasovanie už beží, tak neváhajte a hláste sa smiley Odmenou Vám budú nádhené trasy v Národnej prírodnej rezervácii Súľovské skaly.

 

29.07.2015

Tak a je to tu. Práve sme zverejnili propozície 1. ročníka Behu Súľovskými skalami a spustili sme aj internetový prihláškový systém. Stránka bude v priebehu týždňa doplnená o nové odkazy na jednotlivé sekcie tak, ako je to na stránke AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly. Kontakt na organizátora nájdete zatiaľ tu. Onedlho doplníme aj presný popis trasy.

Zriadili sme aj samostatnú stránku na facebooku, kde budú tiež zverejňované novinky z prípravy podujatia. Tak neváhajte a hláste sa. Tešíme sa na stretnutie v Súľove 17.10.2015.

 

21.05.2015

Vítame Vás na nových stránkach Behu Súľovskými skalami. Obsah budeme dopĺňať priebežne. Tešíme sa na Vás na štarte 1. ročníka 17.10.2015 v Súľove.